6 NIEDZIELA   WIELKANOCNA        5. V. 2024

Pan Jezus wybiera i powołuje nas do bycia Jego uczniem, a jednocześnie świadkiem Jego nieskończonej miłości. Razem z Maryją prośmy Pana o siły do realizacji tej misji. Zapraszam do udziału w nabożeństwach majowych, które odprawiane są każdego dnia na zakończenie Mszy świętej.

Przeżywamy Pierwszą niedziele miesiąca adoracyjną. Na zakończenie Mszy świętej zmiana Tajemnic Różańcowych.

W tym tygodniu zanosić będziemy swoje błaganie do Boga o dobre urodzaje i kraje głodujące. Ta intencja towarzyszyć nam będzie podczas nabożeństw majowych: razem z Maryją będziemy prosić Dobrego Boga, by błogosławił ludzkim wysiłkom, aby one przyniosły obfity plon i aby nikomu nie brakowało codziennego chleba.

Zapraszam do wspólnej modlitwy w środę, 8 maja, w przypadającą tego dnia uroczystość Świętego Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msze Święte o zwykłej porze.

W środę, 8 maja, przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

Spotkanie dzieci klas 3 w ramach przygotowania do I Komunii św. i rocznicowych w poniedziałek i czwartek w salce przy plebani o godz. 17.oo

Dziękuje za posprzątanie świątyni i za złożoną ofiarę Robertowi i rodzinie Prusakowskim. Za tydzień na godz. 9.oo zapraszam rodziny mieszkające na ul. cd Przybocznej nr. 11 do końca

KANCELARIA  PARAFIALNA  W MAJU I CZERWCU CZYNNA W PONIEDZIAŁKI GODZ 9.3o – 10.3o

W  TYM  TYGODNIU PATRONUJĄ  NAM:

W poniedziałek, 6 maja – św. św. Apostołowie Filip i Jakub

W środę, 8 maja – św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona naszej ojczyzny, który stanął w obronie królewskich poddanych i nie wahał się upomnieć króla Bolesława Śmiałego.