W najbliższa niedziele obchodzić będziemy Niedziele Biblijną oraz tydzień Biblijny. To czas głębszej refleksji nad Biblią obchodzony przez polski Kościół katolicki.
      W tym roku hasłem przewodnim jest: Powołani do Wspólnoty – KOMUNII z Bogiem i bliźnimi w Kościele. Tydzień ten jest obchodzony od 2009 z inicjatywy Dzieła Biblijnego im. Jana Pawła II i co roku przebiega pod innym hasłem, jest jednocześnie Narodowym Dniem Czytania Pisma Świętego
       Celem Tygodnia Biblijnego jest przybliżenie Biblii i uświadomienie jej roli w naszym życiu. Pismo Święte pomaga zgłębić wiarę, a czytanie w rodzinie i wspólnocie pomaga w budowaniu bliskości. Biblia pomaga też w przeżywaniu i zrozumieniu Eucharystii.

.

Liceum Katolickie w Jeleniej Górze zaprasza na „Dzień otwartych drzwi”.
Odbędzie się on w środę 17 IV w szkole przy ul. Kopernika 1 (godz. 10:00-14:00).

ZAPRASZAM NA PIELGRZYMKĘ

DO  SANKTUARIUM  KRZYŻA  ŚWIĘTEGO