4  NIEDZIELA WIELKANOCNA      22. 04. 2018

MISJE  PARAFIALNE

Msze święte w niedziele  22.04.18

odprawiane będą według następującego porządku:

g.    8.15  Osiedle Ł

g.    9.3o  Wojanów

g. 11.3o  Dąbrowica  g. 16.oo  Dąbrowica

Na Mszę świętą w niedzielę  22.04.18 na godz. 16.oo

zapraszam dzieci i młodzież z gimnazjum i szkół średnich wraz z rodzicami .

Pan Jezus sam siebie nazywa Dobrym Pasterzem, który daje swoje życie za owce. Po swoim zmartwychwstaniu przekazał misję pasterską tym, których sam wybiera, aby ją wypełniali aż po krańce świata. Dzisiaj rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Codziennie będziemy prosić podczas Mszy świętych o nowych kapłanów, misjonarzy, osoby konsekrowane, aby wezwani przez Pana żniwa ochotnym sercem przyjęli powołanie, a także, aby rodziny wspierały tych, których Pan sobie wybrał.

Nabożeństwo w intencji powołań do służby w kościele  po Mszy w sobotę w Dąbrowicy.

Dziś rozpoczynamy czas Misji świętych serdecznie witamy w naszej wspólnocie ks. kan. dr Mariusza Majewskiego, który będzie do nas głosił Słowo Boże. Zapraszam wszystkich parafian do udziału w naukach i wspólnej modlitwy, która zakończy się środę sakramentem pojednania. Misje Parafialne wpisują się w obchody jubileuszu naszej świątyni, jest to nasze duchowe przygotowanie do głównej uroczystości którą przeżywać będziemy we wrześniu.

Prosimy Panie z Kół Różańcowych o modlitwę różańcową w intencji Misji przed rozpoczęciem nauk Wojanów poniedziałek g.16.oo Dąbrowica – wtorek g.16.oo a na Osiedlu – środa g. 8.15.

Dziś na godzinę 16.oo do Dąbrowicy zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej młodzież gimnazjalną, oraz ze szkól średnich.

Jutro przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, będziemy modlić się za naszą Ojczyznę.

W środę przypada święto św. Marka, Ewangelisty. Jest to tradycyjnie dzień modlitw o urodzaje i patronalny dzień naszego Ks. Biskupa Marka Mendyka. którego otoczymy naszą modlitwą.

Kancelaria Parafialna czynna w tym tygodniu w piątek g. 17.oo  – 18.oo

Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę jutro w poniedziałek od g.8.15 –  Dąbrowica Wojanów,  Osiedle Ł.

Spotkanie dzieci klas 3 w ramach przygotowania do I Komunii św i klas czwartych – rocznicowych w sobotę g. 9.oo w salce przy plebani.

Dziękuje za posprzątanie świątyni z ul Łomnickiej  Za tydzień na godz. 10.oo zapraszam rodziny mieszkające na ul. Pl Różany i Liliowej.

Zapowiedzi przedślubne
Patryk Popowski kawaler zam. Jelenia Góra
Justyna Waszniewska panna zam. Jelenia Góra

Dobry Pasterz niech prowadzi solenizantów i jubilatów tego tygodnia.