Zapraszam

San Giovanni RotondoLoreto Ravenna

koszt wyjazdu   1.550 zł

1.Dzień:
Zbiórka o godz.11:00. Wyjazd z Polski w kierunku Włoch.

Przejazd nocny przez Czechy i Austrię.

2.Dzień:
Przyjazd do ASYŻU – miasta św. Franciszka. Zwiedzanie Bazyliki Matki
Boskiej Anielskiej ze słynną Porcjunkulą i ogrodem różanym w Santa Maria Degli Agnelli, Bazyliki św. Franciszka Piazza Comune ze świątynią Minerwy, kościoła św. Klary. Przejazd na obiadokolację oraz nocleg do hotelu w okolicy  Asyżu.

3.Dzień:
Śniadanie. Przejazd do CASCII. Zwiedzanie miasteczka i sanktuarium związanego z postacią św. Rity, patronki spraw beznadziejnych. Następnie przejazd do WATYKANU. Zwiedzanie: Plac i Bazylika św. Piotra, przejście do grobu Świętego Jana Pawła II, chwila zadumy. Kolejno Rzym Antyczny,  dzielnica EUR Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg

4.Dzień:
Śniadanie. Po śniadaniu przejazd do RZYMU. Spacer po RZYMIE
barokowym: Dzielnica EUR, Kościół św. Stanisława Kostki czas wolny – odpoczynek, ewentualnie wyjazd nad morze Powrót dohotelu na obiadokolację i nocleg.

5.Dzień:
Śniadanie. Przejazd do MANOPPELLO- miasteczko słynie z przechowywa-
nego w kościele o. kapucynów Volto Santo – Świętego Oblicza, całunu, którym przykryto twarz Chrystusa, zwiedzanie. Następnie
przejazd do SAN GIOVANNI ROTONDO. Zakwaterowanie w hotelu. Zwiedzanie kompleksu Sanktuarium Ojca Pio. Obiadokolacja. Nocleg.

6.Dzień:
Śniadanie. Przejazd do LORETO. Wizyta w Papieskim Sanktuarium Santa
Casa w LORETO – Papieskie Sanktuarium Większe Świętego Domu Madonny z Loreto. Przejazd do RAVENNY, miasto to słynie głównie z mozaik oraz średniowiecznych zabytków. Typowa północnowłoska zabudowa i wąskie uliczki na starym mieście oraz średniowieczny Piazza del Popolo, sprawiają, że odnosi się wrażenie, jakby czas się tutaj zatrzymał. Przejazd do hotelu w miejscowości nadmorskiej. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

8.Dzień:
Śniadanie. Wyjazd w kierunku Polski.

Przyjazd do Wojanowa w godzinach
wieczornych.

Świadczenia zawarte w cenie:

Wpłata pierwszej raty 600 zł –  przy zapisie  na listę uczestników.

Zakwaterowanie: 5 noclegów w hotelach ***, pokoje 2–3 osobowe z łazienkami / Wyżywienie: 5 obiadokolacji i 5 śniadań / Pilot – przewodnik / Autokar: klimatyzacja, barek, WC, dvd) / Ubezpieczenie: NW (15.000 zł), KL (10.000 Euro), bagażu (1.000 zł) + CP (choroby przewlekłe)

Uwaga: Obligatoryjnie należy posiadać kwotę 80 Euro. Kwota ta nie podlega rozliczeniu i obejmuje bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty turystyczne przy wjeździe do miast, taksy klimatyczne, bilety na metro w Rzymie, miejscowych przewodników, zestaw słuchawkowy . Cena pielgrzymki nie obejmuje opłat za napoje do obiadokolacji. Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.