.

KAPLICA   NA  OSIEDLU  ŁOMNICKIM   TYMCZASOWO   ZAMKNIĘTA     

Nawiązując do rozporządzenia Ks. Biskupa Ordynariusza z dnia 16. X. 2020 dotyczące limitu osób uczestniczących na Mszy świętej, oraz mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie uczestników liturgii sprawowanej w Kaplicy, uprzejmie informuje, że od niedzieli 1. XI. Msze święte i nabożeństwa z Kaplicy na Osiedlu Łomnickim zostają przeniesione do kościoła w Dąbrowicy.  Z powodu coraz większej liczby zakażeń i niebezpieczeństwa zarażenia, kaplica nie spełnia określonych wymagań dotyczących użytkowania obiektu zgodnie z przepisami epidemiologicznymi i w/w rozporządzeniem.    Drodzy Parafianie – Mieszkańcy Osiedla –  mając na uwadze dobro jakim jest zdrowie, proszę o wyrozumiałość odnośnie niniejszej decyzji i przepraszam za wszelkie wynikłe z tego tytułu utrudnienia.

.

 

KANCELARIA PARAFIALNA – ZAMKNIĘTA

Sprawy losowe  proszę  zgłaszać  telefonicznie  –  75 7130 191  

kancelaria@parafiawojanow.pl

Osoba odbierająca stosowne zaświadczenie po wcześniejszym  telefonicznym zgłoszeniu, proszę, aby miała zasłoniętą twarz.

 

Liczba wiernych mogących przebywać jednocześnie w/g obowiązujących przepisów 
w naszym kościołach:

Wojanów    46 osób

Dąbrowica  25 osób