14 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU     7. 07. 2019

Radość spotkania z Chrystusem podczas niedzielnej Eucharystii rozpalić serca wierzących gorliwością w podążaniu drogami wiary. Niech wolny od wielu codziennych obowiązków czas wakacji i urlopów pozwoli głębiej przeżywać spotkania z Panem.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych.

W wakacje Msze św. sprawowane w godzinach rannych.

Zbliża się czas pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Wszystkich, którzy pragną podążać do stóp Jasnogórskiej Pani, prosimy o kontakt z księdzem Mateuszem z Parafii św. Jana ewangelisty w Jeleniej Górze.. Bliższe informacje na tablicy informacyjnej.

W tym tygodniu w sobotę przypada 13. dzień miesiąca. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej odprawimy w sobotę o godz. 17.oo w Wojanowie.

W sobotę po Mszy świętej nabożeństwo do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych

Za tydzień po Sumie Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia

Niech wakacyjny wypoczynek będzie dla wszystkich czasem bezpiecznym. Nie zapominajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii.

Obejmujemy modlitewną pamięcią wszystkich, którzy w tym tygodniu świętować będą swoje imieniny czy urodziny.

Dziękuje za posprzątanie świątyni i za złożoną ofiarę Paniom Bernacie Wasiuki Maciejowi Waszniewskiemu.  Za tydzień na godz. 10.oo  zapraszam rodziny ze Stacji Wojanów