25. NIEDZIELA W CIĄGU ROKU        20. 09. 2020

Dzisiejsza niedziela w sposób szczególny w Kościele jest poświęcona środkom społecznego przekazu. Siłę mediów podkreśla Katechizm Kościoła katolickiego, zauważając ich wielki wpływ na przekaz informacji oraz rozwój kultury i kształcenie. Media mogą być wspaniałym narzędziem ewangelizacyjnym. Umiejmy roztropnie korzystać z dobrodziejstw mediów, ale pamiętajmy, że one powinny służyć człowiekowi, a nie odwrotnie. Zadbajmy też o to, aby właściwie i dla swojego ubogacenia korzystało z nich nasze młode pokolenie.

Spotkanie młodzieży z klas 3 gimnazjum w Piątek o g. 18.oo w salce przy plebani.

Spotkanie dzieci komunijnych w sobota godz. 10.oo w salce przy plebani.

Za tydzień z racji ostatniej niedzieli miesiąca Różaniec Fatimski o godz.15.15

Dziękuję za posprzątanie świątyni i złożoną ofiarę na kwiaty Paniom: Janinie Lupa, Annie Wiewióra, Janinie Pełka, p. Choroszy, Elżbiecie Stala W sobotę na godz 1o.oo zapraszam rodziny z z Dąbrowicy nr 7 a, 13.