5 NIEDZIELA WIELKANOCNA     19. 05. 2019

Przykazanie miłości pozostawione przez Chrystusa swoim uczniom po wszystkie wieki będzie ożywiało wspólnotę Kościoła. Współczesnemu światu potrzeba wyraźnego świadectwa i nowej inspiracji, jaką ludzie wiary odnajdują nieustannie w słowach Mistrza.

W piątek przypada wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych. Papież Benedykt XVI ustanowił to wspomnienie dniem modlitwy za Kościół w Chinach. Odpowiadając na apel papieża w tej intencji odprawimy nabożeństwo majowe.

Spotkanie dzieci klas 3 i 4 w ramach przygotowania do I Komunii i rocznicy Komunii św. w piątek g. 17.oo salka przy plebani.

Katecheza dla dorosłych w piątek g.18.oo w salce przy plebani.

Wstawiennictwu Pani Loretańskiej polecamy wszystkich solenizantów i jubilatów nowego tygodnia.

Dziękuje za posprzątanie świątyni i za złożoną ofiarę Pani Dorocie Przybyło.: Za tydzień na godz. 10.3o zapraszam rodziny mieszkające ul. Muzyczna 21 do końca

Zapowiedzi Przedślubne

Paweł Kałdunek  st.  wolnego  zam.  Wojcieszów