Niedziela   Adwentu   5. XII. 2021

W środę, 8 grudnia, będziemy obchodzili uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu Kościół upamiętnia tajemnicę Maryi, która jako jedyna z ludzi została poczęta bez zmazy grzechu pierworodnego. Ta prawda wiary towarzyszy Kościołowi od samego początku. Dzisiaj jej wyrazem jest także śpiew Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny. W naszej świątyni Msze Święte tego dnia w Wojanowie godz. 16.45 ; Dąbrowicy godz.18.oo.

Zachęcam także do korzystania ze spowiedzi świętej codziennie przed Msza Świętą. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnie dni Adwentu.

Zapraszam wszystkich na Msze Święte Roratne zwłaszcza dzieci, młodzież w ciągu tygodnia o g.17.oo Przynieśmy ze sobą lampiony, aby ze światłem w dłoniach oczekiwać przyjścia Pana.

Przez cały okres Adwentu wystawiony jest kosz na trwałą żywność dla potrzebujących naszej Parafii.

Spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania w poniedziałek po Mszy św..

Dziękuje za posprzątanie świątyni i ofiarę rodzinie Soprych paniom Alicji, Annie, i p. Markowi. Za tydzień zapraszam rodziny z ul. Konwaliowej nr 11 do końca w sobotę na godz. 17.oo, po Mszy i spowiedzi świętej.

Wszystkim solenizantom i jubilatom niech Matka Boża wyprosi obfite błogosławieństwo i łaski.

Spowiedź Adwentowa

Sobota 11.XII.21  Dąbrowica godz. 16.oo  ; Wojanów godz. 16.45