25   NIEDZIELA    22. 09. 2019

Niedzielna  Ewangelia zachęca nas do refleksji nad naszym stosunkiem do dóbr doczesnych. Prawdziwa wolność serca, którą proponuje i ofiarowuje nam Chrystus, pozwala nam bezpiecznie korzystać z ziemskich dóbr, nie zatracając jednocześnie wrażliwości na drugiego człowieka i sprawy duchowe.

W tym Tygodniu Kancelaria Parafialna czynna w sobotę od godz. 18.oo

Msze święte w Dąbrowicy wtorek i czwartek godz. 9.oo a w sobotę godz. 15.3o Jeśli w tych dniach wypadnie pogrzeb, Msza święta tylko pogrzebowa. Nie będzie Mszy św. rano o godz. 9.oo

W tym tygodniu w poniedziałek wspominamy św. Pio z Pietrelciny, wytrwałego spowiednika i kierownika duchowego.

Za tydzień Msza święta o godz. 12.o dla dzieci zapraszam dzieci wraz z rodzicami i młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

Katechezy dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa rozpoczną się za tydzień w niedziele godz. 17.oo.

Solenizantom i jubilatom życzymy wszelkiego błogosławieństwa i pogody ducha.

Dziękuje za posprzątanie świątyni i za złożoną ofiarę na kwiaty. Za tydzień zapraszam rodziny mieszkające w dawnym przedszkolu na godz. 9.3o