6  NIEDZIELA  WIELKANOCNA  9. 05. 2021

Msze święte w Niedzielę 9.05.21 odprawiane będą o następujących godzinach:

Dąbrowica godz.  8.oo; 11.oo; 12.oo; 16.oo   Wojanów    godz.  9.oo  ;  9.45.

Świętowanie niedzieli to świętowanie obecności Jezusa Zmartwychwstałego wśród nas. Oddał życie, aby nas zbawić, abyśmy mieli życie. Jego ofiara wymaga naszej odpowiedzi, dlatego zachęcajmy się nawzajem do autentycznego życia wiarą na co dzień. Tak żyły pierwsze wspólnoty. Trwajmy w radości Wielkiej Nocy.

Przez cały maj codziennie, nabożeństwo majowe po Mszy świętej z adoracją Najświętszego Sakramentu.

W najbliższy czwartek, 13 maja, wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej i kolejna rocznica zamachu na Jana Pawła II w 1981 r. Zapraszam na Nabożeństwo Fatimskie, które zakończymy apelem maryjnym. Na ten różaniec zabierzmy ze sobą świece.

Także w piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Módlmy się, by w każdym z nas Bóg odnowił dary i charyzmaty. Zachęcamy do modlitwy w intencji młodzieży, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Zapraszam na spotkanie Rady Parafialnej w Dąbrowicy w piątek na godz. 19.oo

Dzieci z klas 3 zapraszam na spotkanie we wtorek w kościele na g.16.oo, w piątek na g.17.oo w salce i w sobotę na godz. 10.oo również w salce.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.

Za tydzień zapraszam do posprzątania Kościoła rodziny z ulicy Muzycznej nr. 20 do końca na godz. 9.3o

Zapowiedzi Przedślubne

Karol    Mróz    zam. Wojanów