13  NIEDZIELA  W  CIĄGU  ROKU       28. 06. 2020

Zapraszam na Nabożeństwo Fatimskie wszystkich czcicieli Matki Bożej na godz. 15.15.

Jutro, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W kalendarzu liturgicznym czcimy ich razem, bo są dwoma wielkimi filarami, na których wsparty jest Kościół rzymski. Tradycja głosi, że ponieśli śmierć męczeńską tego samego dnia. Ich wstawiennictwu będziemy polecać Bożej opiece wierzących, zwłaszcza pasterzy Chrystusowej owczarni. Swoimi modlitwami obejmijmy również papieża Franciszka – Piotra naszych czasów. Puszka na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

W pierwszy czwartek w sposób szczególny dziękujemy za dar Eucharystii i kapłaństwa, prosić będziemy o nowe i święte powołania w kościele. W piątek po Mszy świętej nabożeństwo wynagradzające NSPJ a Niepokalane Serce NMP uczcimy podczas nabożeństwa wynagradzającego z racji pierwszej soboty miesiąca o godz. 8.15. Okazja do spowiedzi świętej przed mszą święta w ciągu tygodnia.

Za tydzień z racji pierwszej niedzieli miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych

Za tydzień podczas Mszy świętej o g. 12.oo sześcioro dzieci z naszej Parafii przystąpi po raz pierwszy do I Komunii Świętej. Spowiedź dla rodziców w Piątek przed Mszą świętą w Dąbrowicy i Wojanowie.

Spotkanie dla dzieci w poniedziałek g.15.3o

Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania poniedziałek w salce przy plebani godz. 11.oo

Spotkanie Rady Parafialnej   sobota  godz. 17.oo  przy  plebani

Dziękuję za posprzątanie świątyni ofiarę na kwiaty Paniom Połomskiej Ewie, Bieleckiej Bożenie, Tulin Halinie, Kubiak Krystynie Wojciechowi Mikuła Za tydzień proszę rodziny mieszkające ul. Łomnickiej na godz. 9.3o